“Dni Otwarte” 11.02.2021 PRZEŁOŻONE

W związku z tym, że po ostatnich opadach w regionie bezpieczny dojazd do nas jest dla wielu z Państwa utrudniony czy wręcz niemożliwy, a prognozy zapowiadają kolejne śnieżyce i zamiecie w drugiej połowie tygodnia, zdecydowaliśmy się przełożyć Dni Otwarte na inny termin. Wszystkich jednak którzy będą mogli do nas dojechać mogą liczyć na 2% dodatkowego rabatu na zakupy “z półki” oraz świeże pączki i gorącą kawę. Przedstawiciele firm mających być na targach są do dyspozycji telefonicznej lub z dojazdem do klienta w dogodnym terminie, z przyjemnością Państwa umówimy.

Z uwagi na wprowadzone w kraju obostrzenia i brak możliwości zorganizowania tradycyjnych targów, chcemy zaproponować Państwu inną formę bezpośredniego spotkania z przedstawicielami naszych dostawców oraz z nami. Wiemy, że takie spotkania są ważne, umożliwiają zapoznanie się z szeroką ofertą producentów i importerów, nowościami, planami marketingowymi, skorzystanie ze specjalnie przygotowanych promocji, gratisów do zamówień, dodatkowych rabatów, wymiany doświadczeń. Zapraszamy zatem serdecznie naszych klientów do udziału w przedwielkanocnych “dniach otwartych” organizowanych w reżimie sanitarnym w siedzibie naszej firmy na ul. Gospodarczej 23H w czwartek 11.02.2021r, w godzinach 9-17.

Na pierwszą edycję z racji ograniczeń wynikających z obostrzeń zaprosiliśmy 7 firm:

Aliga, Deef, Euro-trade (Craft with Fun, Mega Creative, Starpak), Ju-piter (m.in. torebki Verte), Titanum, Toma, Wader (nowa wiosenno – letnia oferta).

W tym dniu obowiązuje również dodatkowe 2% rabatu na zakupy bieżące z półki.