Dostawa i rabaty

1. Dostawa

Zapewniamy naszym Klientom indywidualną opiekę przedstawiciela handlowego z wieloletnim doświadczeniem na rynku, darmowy transport własną flotą samochodów lub wysyłkę za pośrednictwem firmy spedycyjnej Fedex.

Koszty wysyłki kurierskiej dla zamówień internetowych wyglądają następująco:

Przedpłata na konto – 19zł brutto
Płatność przy odbiorze – 23zł brutto

Zamówienia o kwocie powyżej 1900zł brutto dostarczamy GRATIS!
(przy formie płatności przedpłata na konto, kwota po należnych rabatach)

Minimum logistyczne wynosi 200zł netto

Sprawdź gdzie jest Twój towar podając numer listu przewozowego (otrzymasz go od nas):

śledzenie przesyłki

2. Rabaty i promocje

Oferujemy atrakcyjne rabaty zarówno te przy jednorazowych zakupach jak i stałe przypisane do Klienta indywidualnie z nim ustalane. Organizujemy sezonowe targi branżowe minimum dwa razy do roku (przygotowujące do sezonu szkolnego i świątecznego) umożliwiające naszym Klientom składanie zamówień sezonowych bezpośrednio u przedstawicieli producentów i dystrybutorów z którymi współpracujemy na preferencyjnych warunkach (dodatkowe rabaty, nowości, wydłużony termin płatności). Naszych Klientów zachęcamy do korzystania z programu lojalnościowego w którym nagrodami są wspólne tygodniowe wakacje (ostatnio Turcja, Bułgaria, Kreta). Regularnie z naszymi partnerami organizujemy akcje promocyjne typu promocyjne gazetki, nagrody rzeczowe, bony za zakupy. Informacje o najnowszych promocjach i wydarzeniach znajdują się na stronie Aktualności.

Nowym klientom proponujemy rabaty od kwoty zakupów netto według poniższego schematu:

Zakupy powyżej*
500zł – rabat 5%
1000zł – rabat 7%
2000zł – rabat 10%

WAŻNE – Rabaty dotyczą płatności w przedpłacie na konto oraz przy pobraniu (w momencie odbioru towaru). Ceny widoczne po zalogowaniu do platformy B2B nie uwzględniają rabatów indywidualnych naszych klientów. Zostaną one naliczone przy wypisywaniu faktury. W ostatecznym rozrachunku pod uwagę brany jest wyższy rabat, indywidualny bądź wynikający z płatności przedpłatą lub przy pobraniu.*Na produkty markowych producentów takich jak EPEE, Mattel, Wader, Fisher-Price, Hasbro itp. maksymalny rabat wynosi 5%.