Dostawa i rabaty

1. Dostawa

Zapewniamy naszym Klientom indywidualną opiekę przedstawiciela handlowego z wieloletnim doświadczeniem na rynku, darmowy transport własną flotą samochodów lub wysyłkę za pośrednictwem firmy spedycyjnej Fedex.

Koszty wysyłki kurierskiej dla zamówień internetowych wyglądają następująco:

Przedpłata na konto – 19zł brutto
Płatność przy odbiorze – 23zł brutto

Zamówienia o kwocie powyżej 1900zł brutto dostarczamy GRATIS!
(przy formie płatności przedpłata na konto, kwota po należnych rabatach)

Minimum logistyczne wynosi 200zł netto

2. Rabaty i promocje

Oferujemy atrakcyjne rabaty zarówno te przy jednorazowych zakupach jak i stałe przypisane do Klienta indywidualnie z nim ustalane. Organizujemy sezonowe targi branżowe minimum dwa razy do roku (przygotowujące do sezonu szkolnego i świątecznego) umożliwiające naszym Klientom składanie zamówień sezonowych bezpośrednio u przedstawicieli producentów i dystrybutorów z którymi współpracujemy na preferencyjnych warunkach (dodatkowe rabaty, nowości, wydłużony termin płatności). Naszych Klientów zachęcamy do korzystania z programu lojalnościowego w którym nagrodami są wspólne tygodniowe wakacje (ostatnio Turcja, Bułgaria, Kreta). Regularnie z naszymi partnerami organizujemy akcje promocyjne typu promocyjne gazetki, nagrody rzeczowe, bony za zakupy. Informacje o najnowszych promocjach i wydarzeniach znajdują się na stronie Aktualności.

Nowym klientom proponujemy rabaty od kwoty zakupów netto według poniższego schematu:

Zakupy powyżej*
500zł – rabat 5%
1000zł – rabat 7%
2000zł – rabat 10%

Jest to podstawowy system rabatowy. Rabaty ustalamy indywidualnie zależnie od rodzaju asortymentu, formy płatności i innych okoliczności.

WAŻNE – Rabaty dotyczą płatności w przedpłacie na konto oraz przy pobraniu (w momencie odbioru towaru). Ceny widoczne po zalogowaniu do platformy B2B nie uwzględniają rabatów indywidualnych naszych klientów. Zostaną one naliczone przy wypisywaniu faktury. W ostatecznym rozrachunku pod uwagę brany jest wyższy rabat, indywidualny bądź wynikający z płatności przedpłatą lub przy pobraniu.*Na produkty markowych producentów takich jak EPEE, Mattel, Wader, Fisher-Price, Hasbro itp. maksymalny rabat wynosi 5%.