O firmie

Hurtownia zabawek i artykułów szkolnych, sportowych i biurowych GA-BO została założona w 1991 roku. Od tego czasu działa nieprzerwanie oferując wysokiej jakości wyroby od najlepszych w branży producentów w atrakcyjnych cenach.

Będąc hurtownią zabawek i artykułów szkolnych o wypracowanej renomie podejmujemy współpracę z największymi importerami, dystrybutorami i producentami w kraju i za granicą. Długoletnia obecność na rynku pozwoliła nam stworzyć bardzo atrakcyjną ofertę. Szeroki asortyment produktów, zgodnych z aktualnymi trendami na rynku tworzy kompleksową ofertę zabawek i artykułów szkolnych, biurowych i sportowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym Klientom towar najwyższej jakości markowych producentów, jak również produkty dla osób szukających jak najniższej ceny. Nasza hurtownia zaopatruje sklepy, przedszkola, szkoły oraz ośrodki dziecięce, biura i instytucje w zabawki, artykuły szkolne i biurowe.

Jako profesjonaliści zapewniamy opiekę przedstawiciela handlowego oraz dowóz towarów z naszej hurtowni własnym środkiem transportu w obrębie województwa lubelskiego. Do pozostałych miejsc w kraju wysyłamy zamówienie za pośrednictwem firmy spedycyjnej Fedex.

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszej hurtowni zabawek i artykułów szkolnych w Lublinie. Prowadzimy również działalność internetową, która umożliwia składanie zamówień za pośrednictwem systemu B2B w trybie online. Platforma B2B jest dostępna ze strony głównej oraz tutaj.


Hurtownia zabawek GA-BO Rzetelna Firma