Targi zabawek i akcesoriów świątecznych “Gwiazdka 2018” 25.09.2018

Z przyjemnością zapraszamy naszych Klientów na kolejną edycję targów zabawek, artykułów i ozdób świątecznych które odbędą się w dniu 25.09.2018r w hotelu Luxor, w nowej sali “Atelia” pod adresem aleja Warszawska 175a, 20-824 Lublin w godzinach 9 – 18.

O catering w trakcie targów zadba restauracja hotelu Luxor.

Informujemy również, że na bieżące zakupy dokonane w tym dniu w hurtowni oferujemy dodatkowe 2% rabatu.

W trakcie targów co godzinę losowanie nagród ufundowanych przez wystawców! Każde zamówienie od dostawcy na minimum 500zł netto po rabatach to jeden los. Losowań jest 7, odbędą się co godzinę od godziny 12 do godziny 18. Przyjedź jak najwcześniej i weź udział we wszystkich losowaniach!

Swoje produkty, nowości i plany marketingowe zaprezentują Państwu firmy:

3Z, Abino NT, Alexander, Aliga, Anek (Smily Play), Art and Play, Brewis, Clementoni, Cormoran Bis, Deef, Dromader, Euro-trade, Icom, Madej, Majewski, Pierot, Polesie, Pol-mak, Pro-eximp, Roter Kafer, Rozette, Spokey, Sun-day, Titanum, Trefl, Wader, W&K, Wydawnictwo Zielona Sowa oraz nowości od Mattel i Hasbro.

Podczas targów zapewniamy Państwu możliwość składania zamówień bezpośrednio u przedstawicieli zaproszonych firm na szczególnie korzystnych warunkach takich jak wydłużone terminy płatności, dodatkowe rabaty (minimum 2% rabatu od każdej z firm), gratisy i inne. Wśród klientów obecnych na targach rozlosowane zostaną upominki.