Targi Szkolne 21.04.2020

W związku z sytuacja epidemiologiczną targi w tradycyjnej formie nie odbędą się. Zapraszamy natomiast do śledzenia strony “Aktualności” gdzie umieszczamy promocje od dostawców przewidziane na tegoroczny sezon targowy. W dniach 27.04-10.05 w nawiązaniu do tradycji targów stacjonarnych oferujemy dodatkowy rabat 2% na zakupy w hurtowni (osobiście, mailowo, telefonicznie i poprzez B2B).

Z przyjemnością zapraszamy naszych Klientów hurtowych na kolejną edycję targów artykułów szkolnych, sportowych, biurowych oraz zabawek, które odbędą się w dniu 21.04.2020 r. w hotelu Luxor w sali “Atelia” przy alei Warszawskiej 175A w godzinach 9 – 18.
Catering w trakcie targów zapewnia restauracja hotelu Luxor.

Informujemy również, że na bieżące zakupy dokonane w tym dniu w hurtowni oferujemy dodatkowe 2% rabatu.

Swoje produkty, nowości i plany marketingowe zaprezentują Państwu firmy:

Alexander, Alfa s.c., Astra, Beniamin, Branded Toys, Clementoni, Cormoran, Deef, Dromader, Euro-Trade Starpak, Herlitz, Icom, Interdruk, Kamet, Majewski, MPM, Patio, Pilot, Polesie Wader, Polsirhurt, Pro-eximp, SDM, Smily Play (Anek), Spokey / Easy, Titanum, TK Import, Toma, Trefl, Wader Woźniak, Zenith, Zielona Sowa.

Podczas targów zapewniamy Państwu możliwość składania zamówień bezpośrednio u przedstawicieli zaproszonych firm na szczególnie korzystnych warunkach takich jak wydłużone terminy płatności, dodatkowe rabaty, gratisy i inne.